Ремонт з 0 Стяжка Найкраща механізована напівсуха стяжка підлоги

Найкраща механізована напівсуха стяжка підлоги

Механізована напівсуха стяжка підлоги отримала свою назву від того, що в розчині дуже мало води. Ця обставина забезпечує швидке застигання стяжки. Важлива перевага напівсухої стяжки полягає ще й у тому, що її успішно можна укладати не лише на підготовлену поверхню в новобудовах, а й на старі бетонні поверхні, якщо йдеться про ремонт конкретних будівель. До того ж, ця процедура недорога.

Механізована напівсуха стяжка підлоги – технологія та нюанси

Відразу скажемо, що ми маємо справу з німецькою технологією створення чорнової підлоги. Укладання підлоги за технологією напівсухої стяжки виконується за 5 кроків:

  • транспортування розчину;
  • встановлення захисної плівки;
  • виставлення маяків;
  • розподіл розчину;
  • остаточне затирання.

Укладання напівсухої стяжки без використання спеціальної апаратури неможливе. Справа в тому, що ключова роль належить саме розчину – кожен заміс повинен мати таку саму консистенцію, як і попередній. Якщо певні ділянки будуть створені із суміші, у якої відсоток вологи більший, то стяжка одержати помітні сліди деформації.

Мінімальна частка води, а також наявність фіброволокна забезпечує міцність розчину. Також мінімізує ризик появи тріщин. Якщо слідувати технології, то за якість підлоги ви можете не переживати. Не можна не відзначити, що напівсуха стяжка має відмінний показник допустимого перепаду на 2 м – всього 3 мм, тоді як у мокрій стяжці цей показник становить 10 мм.

Створення напівсухої чорнової підлоги мають займатися професіонали. Проте тут людський чинник дуже незначний.

Механізована напівсуха стяжка підлоги – ми пропонуємо найкращі умови

З розцінками на укладання напівсухої стяжки ви зможете ознайомитись на нашому сайті. У спеціально таблиці вказано площу та відповідно вартість у двох колонках – для товщини шару в 4.5 та 5.5 см. Ми надаємо гарантію на підлогу на 2 роки. Дізнатися про напівсуху стяжку підлоги докладніше ви зможете у наших фахівців. Безпосередньо у нас на сайті у спеціальній формі ви можете замовити консультацію зі стяжки підлоги. Вам достатньо запровадити свій номер. Наступного дня наш замірник вже буде на вказаному вами об’єкті. Зауважте: така консультація повністю безкоштовна.

Природно, при великих робочих площах вартість буде дещо меншою, що дуже вигідно для власників торгових центрів та квартир. Про всі нюанси, а також можливі акції, ви зможете дізнатися у наших представників.

Ми працюємо з 9.00 до 22.00 без вихідних, що дозволяє вам завжди зателефонувати нам у найзручніший для вас час. Ми завжди працюємо за договором, тому ви фактично отримуєте гарантію, що вас обслужать якісно та чесно. Ціни у нас також вкрай демократичні. У своїй роботі наші майстри завжди дотримуються вимог, передбачених нормами СНіП та ГОСТ.

Related Post

Напівсуха стяжка у квартирі багатоповерхівкиНапівсуха стяжка у квартирі багатоповерхівки

Зміна покриття підлоги обов’язково входить у кожен повноцінний ремонт у квартирі. Без повноцінної стяжки ви не зможете постелити фінішне декоративне покриття на підлогу, і ремонт не закінчиться, а лише відкладеться

Напівсуха стяжка у будинку. Що та як?Напівсуха стяжка у будинку. Що та як?

Глобальний ремонт у квартирі чи будинку обов’язково передбачає облаштування підлоги. Якісна напівсуха стяжка у будинку – найкраще, що можна побажати власникам нерухомості. Зрозуміло, є кілька видів стяжки. І вам зовсім

Де замовити напівсуху стяжку підлоги?Де замовити напівсуху стяжку підлоги?

Укладання напівсухої стяжки підлоги – потрібна послуга. І це зовсім не дивно. Жоден повноцінний ремонт не обійдеться без укладання стяжки. Механізований процес укладання стяжки досить популярний у всіх галузях будівництва