Ремонт з 0 Дизайн,Ремонт квартир Відмінні риси інтер’єру в стилі кітч

Відмінні риси інтер’єру в стилі кітч

Стиль є сучасним екстравагантним «ретро». Велика кількість яскравих кольорів, серед яких лідирують червоний і золотий. Однак у кітчі немає догм: у ньому поєднується не поєднане. Свого роду це глузування з існуючих правил оформлення інтер’єру. Кожен елемент повинен привертати увагу. Пластик, пінопласт, поліетилен – все це може бути присутнім у стилі кітч. Декор – максимально різноманітний: статуетки, фігурки, вазочки. Але головна умова при ремонті квартири в цьому напрямку: все має бути недорогим та різним за стилем.

Загальна характеристика та напрямки

Кітч – досить молодий інтер’єрний стиль, який підійде далеко не всім. Він висміює надмірну педантичність та відсутністю смаку. Все, чим відрізняються непродумані інтер’єри – дешеві дрібнички, фото чи малюнки у пластикових рамках, загалом, всі елементи ширпотребного декору кітч гіперболізує, зводить у ступінь та підносить як виклик. На виході ми отримуємо посилене уособлення несмаку, виражене у колірному дисонансі, різниці фактур оздоблень тощо.

Що стосується напрямків, то кітч може бути виражений у двох варіантах:

  • Наслідування вишуканих класичних інтер’єрів – наприклад, оббивка меблів найдешевшими покриттями, неодмінно яскравих відтінків, які абсолютно не поєднуються. Навіть елементи одного гарнітура можуть отримати різну за кольором та матеріалом обробку.
  • Показне заперечення будь-якого стилю, що виражається у використанні картонних коробок замість шаф, поліетиленових штор та графіті на стінах. Мабуть, такий підхід може допомогти людям не заможним, бажаючим хоч чимось виділитися.

Яскраві особливості кітчу

Колони та барельєфи з пінопласту, встановлені в найнесподіваніших місцях, або ламбрекени на фіранках, що явно дисонують за розміром та кольором – такі й подібні елементи вишуканих інтер’єрів, реалізовані з повною відсутністю смаку, цілком характерні для кітчу. Але не можна сказати, що цей виклик призводить до того, що дивиться в стан обурення, навпаки, реакція швидше близька до чарівності, змішаної з сентиментальністю.

Колір, освітлення та матеріали

  • Мабуть, інтер’єр у стилі кітч – єдиний, в якому абсолютно немає відтінків, що не поєднуються. Головне правило – чим більше яскравих фарб та контрасту, тим краще. Тому вибір у цьому випадку виключно на совісті дизайнера, оскільки в його руках вся палітра і він зможе підготувати оригінальний дизайн-проект квартири .
  • Кітч не відрізняється єдиною концепцією висвітлення. Залежно від того, який стиль превалює для несмачного наслідування, можуть бути вибрані і свічки в канделябрах, і псевдокласичний вид люстри.
  • Щодо матеріалів, то єдності не спостерігається і тут. Сміливо можна комбінувати класичні шпалери в широку смужку зеленого кольору із червоним лінолеумом, і нічого за це вам не буде. У самих
  • химерних формах та поєднаннях доступне застосування скла, дерева, пластику, кераміки та мармуру.

Основна ідея втілення

На перший погляд, здавалося б, спеціально створити інтер’єр у стилі кітч, неможливо, звичайно, не рахуючи випадків із залученням професіонала для цієї справи. Але розкриємо один секрет – прийшовши практично в будь-яку квартиру ви легко знайдете його елементи в навколишньому просторі. Він з’являється сам собою протягом років, стаючи виразом хаотичного скупчення речей і часткового косметичного ремонту заміського будинку або квартири. Так що, якщо ви не можете дозволити собі замовити подібне оформлення свого житла зараз, то просто зачекайте кілька років, не приділяючи особливої уваги тому, що у вас на стінах, стелі і на полицях у шафі.

Related Post

Як перевірити якість ремонтних робіт у квартиріЯк перевірити якість ремонтних робіт у квартирі

Оцінка якості ремонту – це обов’язкова операція, яка виконується до підписання акта прийому виконаних робіт. Багато хто приділяє цьому мало уваги, обмежуючись лише візуальним оглядом після фінішної обробки. Але це

Оцінка якості ремонту та встановлення підлогових покриттівОцінка якості ремонту та встановлення підлогових покриттів

Підлогові покриття відносяться до фінішного оздоблення, але багато їх характеристик закладаються в ході чорнового оформлення приміщення. При прийманні дивляться на рівність, відсутність сколів і подряпин, інших ушкоджень, правильність стиків і

Оцінка якості ремонту та встановлення інженерних комунікаційОцінка якості ремонту та встановлення інженерних комунікацій

Під комунікаціями розуміють електропроводку, каналізацію та водопровід, вентиляцію та опалення. Монтуються інженерні системи до чорнового оздоблення, тоді потрібно оцінювати якість їх монтажу і знаходити можливі дефекти. У кожному з випадків