Ремонт з 0 Ремонт квартир Ремонт квартири під ключ Тернопіль

Ремонт квартири під ключ Тернопіль

Ремонт квартири – це складний захід, що вимагає дотримання безлічі факторів, вміння правильно підібрати необхідні витратні матеріали для його реалізації. Найголовнішим і важливим моментом можна відзначити складання плану ремонту, в якому повинні бути враховані найдрібніші деталі. З чого починати ремонт квартири?

Який ремонт в квартирі буде виконуватися: капітальний або косметичний

Відразу потрібно визначитися з обсягом і складністю ремонту, який ви плануєте виконати в квартирі. Якщо ви бажаєте просто оновити вже наявний ремонт, тоді можна зупинити вибір на косметичному, який передбачає заміну деталі шпалер, зміни старого підлогового покриття. Складні роботи, такі як: повна заміна електропроводки, систем комунікацій, – виконуватися не будуть. Якщо ви хочете максимально змінити зовнішній вигляд квартири, то в цьому випадку потрібно буде виконувати капітальний ремонт, при реалізації якого майстрами буде здійснена заміна старих вікон на нові металопластикові, а також буде виконано монтаж підвісних багаторівневих стель. Крім цього, в рамках капітального ремонту передбачається заміна системи комунікацій, вирівнювання стін під обклеювання шпалер або фарбування.
Відзначимо, що виконати косметичний ремонт можна і самостійно, а ось реалізацію капітального ремонту краще довірити досвідченим майстрам, які грамотно проведуть всі необхідні підготовчі заходи, допоможуть визначитися з вибором і покупкою витратних матеріалів, після чого зроблять ремонт з урахуванням всіх побажань і ваших індивідуальних вимог.

Визначаємося з планом ремонту і дизайном інтер’єру

Насамперед потрібно визначитися з дизайном кожної кімнати окремо, де планується виконувати ремонтні роботи. Якщо звернутися до професіоналів, то можна бути впевненим в тому, що вони поставлені перед ними завдання виконають швидко і якісно, ​​проте за їх послуги потрібно заплатити, цей момент важливо враховувати, плануючи ремонт квартири під ключ. Для кожного приміщення, в якому буде виконуватися ремонт, складається детальна схема із зазначенням послідовності робіт, які планується виконувати. При складанні схеми важливо враховувати:
  • Де будуть встановлюватися освітлювальні прилади, важливо підібрати для них місця так, щоб вони максимально якісно освітлювали приміщення.
  • Наявність побутової техніки та місце її установки. Виходячи з цього, планується кількість розеток і ділянки для їх монтажу.
  • Місцезнаходження декоративних елементів: цегляна стіна, мозаїка, картина і т.п.
При підготовці плану ремонту необхідно вказати варіант фінішної обробки: фарбування або обклеювання стін шпалерами. Відзначимо, що якщо необхідно розділити кімнату на кілька функціональних зон, то дизайнери рекомендують оформляти стіни різними колірними відтінками. Всі ці моменти слід врахувати на стадії планування ремонту, при складанні плану.

Визначаємо черговість проведення ремонту

Фахівці рекомендують починати ремонт з найдальших кімнат, а також з ванної кімнати. У цьому випадку вдасться уникнути зайвого пилу і бруду. В останню чергу ремонт проводиться в ближніх від вхідних дверей кімнатах, а саме коридорі. Робиться це для того, щоб не пошкодити і не забруднити вже виконаний ремонт.
З приміщень, в яких планується виконувати ремонт, слід заздалегідь винести меблі та інші предмети, які можуть заважати реалізації проведення будівельних заходів. Батареї, труби, а також підлогу (якщо не планується її міняти) слід ретельно застелити поліетиленовою плівкою, щоб не забруднити поверхні при виконанні будівельних заходів.

Ким буде виконуватися ремонт?

Отже, відразу відзначимо, що намагатися власними силами виконати всі роботи не потрібно. Правильно буде довірити проведення капітального ремонту під ключ досвідченим майстрам, які виконають поставлені завдання швидко і якісно незалежно від рівня їх складності. Переваги звернутися до професіоналів:
  • Всі роботи гарантовано будуть виконані швидко і з урахуванням всіх вимог і технологій;
  • Не потрібно буде купувати дороге обладнання і інструменти, що дозволить істотно заощадити власні кошти.
Звичайно, якщо досвід проведення ремонту є, то можна деякі роботи виконати самостійно: це дозволить заощадити. Але якщо ви від сфери будівництва далекі, то правильно буде звернутися до професіоналів.

Складаємо список необхідних інструментів, витратних матеріалів

  1. Визначившись з дизайном приміщень, в яких планується виконувати ремонт, а також з меблями, освітленням, можна приступати до складання списку потрібних для реалізації задуманого витратних матеріалів. Відзначимо, що сумарна вартість, а також кількість матеріалів залежить від того, який обсяг заходів заплановано і яким буде спосіб їх реалізації. Заощаджувати на покупці матеріалів не слід, зупиняйте вибір на якості. Якщо ви звернетеся до досвідчених будівельників, то майстри не тільки допоможуть правильно підібрати всі необхідні витратні матеріали, а й вигідно їх закупити.
  2. Список елементів декору складається окремо для всіх кімнат: дзеркала, полки, тримачі, картини і т.п. Відзначимо, що рекомендується приступати до закупівлі матеріалів з елементів декору. Чому? Пов’язано це з тим, що в наявності може не виявитися необхідного елемента, і потрібно буде вносити зміни, шукати нові дизайнерські варіанти виконання ремонту
  3. Якщо ви вирішите деякі роботи виконувати самостійно, то тоді слід підготувати список інструментів, які при необхідності можна буде купити в будь-якому будівельному магазині.

Як виконується ремонт і його черговість

Приступати до ремонту потрібно з самої курної і брудної роботи: заміна дверних, віконних блоків, монтаж підвіконь, демонтаж старого оздоблювального матеріалу, демонтаж міжкімнатних перегородок, штроблення стін і т.п. Рекомендується після заміни дверей і вікон закрити їх поверхні поліетиленовою плівкою, щоб при виконанні малярних робіт не забруднити їх основи. Далі, якщо потрібно, виконується заміна електропроводки, а також підготовка місця для монтажу додаткових розеток і вимикачів. Відзначимо, що на цьому етапі виконувати їх установку не рекомендується, дроти ізолюються і ховаються в поглибленнях. Якщо планується заміна радіаторів утеплення, то їх міняти потрібно відразу у всіх приміщеннях, одночасно з цим можна виконати зварювальні роботи, а також демонтаж міжкімнатних перегородок.
Перш ніж починати вирівнювати поверхню стелі, підлоги, стін, потрібно скористатися лазерним рівнем і перевірити їх стан. Приступати до вирівнювання поверхонь потрібно з нанесення стартовою шпаклівки, яка пропонується на цементній і гіпсовій основі. Після того, як всі чорнові роботи виконані, можна приступати до заключної або фінішної частини ремонту, який виконується в наступній послідовності: стеля, стіни, підлога.

Related Post

Оцінка якості ремонту та встановлення підлогових покриттівОцінка якості ремонту та встановлення підлогових покриттів

Підлогові покриття відносяться до фінішного оздоблення, але багато їх характеристик закладаються в ході чорнового оформлення приміщення. При прийманні дивляться на рівність, відсутність сколів і подряпин, інших ушкоджень, правильність стиків і

Оцінка якості обробки стін та стель під час ремонтуОцінка якості обробки стін та стель під час ремонту

Приймання стін і стель при ремонті в квартирі – це важливе і досить важке завдання, яке вимагає уважності та дотримання багатьох правил. Проводиться вона у два етапи – після чорнового

Котеджі. Монтаж садових доріжокКотеджі. Монтаж садових доріжок

Різноманіття матеріалів для мощення садових доріжок часом робить вибір неймовірно важким. Але справжні знавці садово-паркової культури не замислюються ні на хвилину: краще – це бруківці клінкер. Що являє собою бруківці