Ремонт з 0 Фасад Проекти будинків з колод: ближче до природи

Проекти будинків з колод: ближче до природи

Попри всю різноманітність сучасних будівельних технологій, проекти будинків з колоди залишаються незмінно популярними. Ще б пак, адже дерево – найдавніший будівельний матеріал, що володіє унікальними властивостями.

Напевно, немає сенсу зайвий раз говорити про те, що це екологічно чистий матеріал, про гармонію з природою. Незважаючи на те, що ці моменти важливі для комфортного життя, ми розповімо лише про суто прагматичних вигоди при будівництві будинку з колоди.

  • Дерев’яний будинок значно легше цегельного або будинку з газобетону. А це дозволяє значно скоротити при виборі проекту будинку з колоди витрати на закладці фундаменту і робить дерев’яний будинок придатним практично для будь-якої ділянки.
  • Будівництво будинку з ревнителів займає зовсім небагато часу, максимум – пару місяців. Більше часу піде на прокладку комунікацій, утеплення та оздоблення внутрішніх приміщень. І ще не доведеться витрачати час і додаткові кошти на обробку фасадів, адже дерево має природну декоративність.
  • У такому будинку не складе ніяких труднощів змонтувати будь-яку проводку, так як в дереві можна без праці прорізати штроби.
  • Як правило, при реалізації проекту будинку з колоди використовується деревина хвойних порід, що володіє високою міцністю. До того ж, будинки з колод менше деформуються і, практично, не дають усадки за рахунок попередньої підготовки матеріалу. Тому, можна говорити про міцності і довговічності будинків з колод.
  • За рахунок того, що дерево має низьку теплопровідність і дозволяє підтримувати оптимальний рівень вологості, можна не використовувати додаткове кліматичне обладнання і отримати значну економію на обігріві будинку.

Але, як то кажуть, нічого абсолютно ідеального в природі не існує. Тому, справедливості заради, варто сказати про недоліки дерев’яних будинків. Їх, насправді, не так вже й багато.

  • По-перше, це порівняно висока, в порівнянні з тими ж цегляними будинками, пожежонебезпека. Для того, щоб нейтралізувати цей фактор, доведеться витратитися на спеціальні просочення. Але і вони не дають стовідсоткової гарантії.
  • А, по-друге, не дивлячись на наявність спеціальних пазів, призначених для більш щільного прилягання елементів, доведеться викласти досить пристойну суму на утеплення такого будинку. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, рекомендуємо до вартості матеріалу відразу додати ціну на додаткову обробку.

З усього сказаного, можна зробити висновок, що проекти будинків з колоди практичні і вдало поєднують порівняно низьку вартість з високими експлуатаційними характеристиками. А фахівці нашої компанії вам допоможуть підібрати підходящий.

Related Post

Котеджі з газобетону: будуємо якісноКотеджі з газобетону: будуємо якісно

Газобетон – матеріал, який має і прихильників, і противників. Але коли мова заходить про проектах котеджів , орієнтованих на постійне проживання, то, перебравши різні варіанти стінових матеріалів – від простих

Утеплювати будинок з дерева будемо? Чи ні?Утеплювати будинок з дерева будемо? Чи ні?

Діючі в даний час БНіП ускладнили життя будівельникам і власникам будинків, підвищивши з 2000 року вимоги до теплопровідності стін. Якщо їх виконувати, то товщина зовнішніх стін з оциліндрованих колод повинна