Ремонт з 0 Лиття Поради щодо вибору перил для сходів

Поради щодо вибору перил для сходів

Що таке перила? Це один з важливих елементів усієї конструкції сходів. Вони несуть у собі велике функціональне навантаження. Від безпечного пересування до декору та загального оформлення інтер’єру приміщення.

Металеві перила

Дерев’яні сходові перила

Матеріали, що використовуються

Поруччя з нержавіючої сталі з дерев’яними поручнями. На сьогоднішній день для виготовлення поручнів застосовується безліч різних матеріалів. У процесі виробництва можуть використовуватись:

  • Дерево.
  • Метал.
  • Лиття.
  • Штампівка.
  • Ковані елементи.

Можна зустріти комбіновані варіанти, у яких сполучаються скло, метал і навіть троси. Насправді це виглядає дуже цікаво.

Звичайно ж, дерев’яні огорожі красиві та зручні, вони допомагають створити неповторну теплу атмосферу. Але все ж таки подібні вироби більше виконують декоративну функцію, доповнюючи собою сталеву конструкцію. Найчастіше використовується для таких цілей червоне дерево, дуб та бук.

Переваги металевих сходових огорож

Величезною популярністю користуються металеві перила та огорожі. Варіантів їх виконання безліч, завдяки універсальній конструкції зі стійок і поручнів, з’єднаних за допомогою зварювання. Металопрофіль у цьому випадку може використовуватися будь-який. Можливе застосування звичайних труб, а для естетичнішого результату можна застосування профілю з малюнком.

Найзручнішим і практичним матеріалом і тому популярним вважається нержавіюча сталь. Адже, коли вона використовується при виготовленні огорожі, вона виходить дуже міцною, стійкою до несприятливих впливів навколишнього середовища і зовсім не потребує фарбування. Ще одним аргументом на користь використання цього матеріалу є його порівняно невисока ціна.

Поруччя з нержавіючої сталі

Декорування сходових поручнів

Критерії вибору

Поруччя завжди були важливим елементом декору. Найчастіше їх можна побачити, настільки майстерно виконаними, що вони виглядають як витвори мистецтва. Якщо зі смаком підібрати всі компоненти, то споруда вийде дуже індивідуальною і неповторною. Слід пам’ятати, що окремі елементи мають виглядати, як єдине ціле. Тому, вибираючи матеріали для перил, замислюйтесь про їхню сумісність і технічні властивості.

Не забувайте, що огорожі завжди знаходяться на видноті, від них важко відвернути увагу чимось. Виготовлені вони повинні бути з якісного матеріалу і бути міцними і не надто важкими, щоб не постраждала конструкція самих сходів. Всім цим критеріям та вимогам чудово відповідають перила з нержавіючої сталі. Зупинившись на них, ви забудете про проблеми, пов’язані з непростим вибором на довгі роки і отримуватимете задоволення від їх використання.

Related Post

Особливості лиття із чавунуОсобливості лиття із чавуну

Чавун – незамінний матеріал для міських архітектурних елементів. Візерунки з нього немов застигле мереживо. Наші предки відкрили дивовижні властивості цього матеріалу, тому перила для балконів і сходів, огорожі, козирки та

Декоративне художнє лиття та куванняДекоративне художнє лиття та кування

У нашій країні кування то було на висоті, то про нього забували на якийсь час. Найбільшого поширення цей елемент набув у 18-19 століттях, коли почалися великі споруди численних міст. Тоді