Ремонт з 0 Фасад Одягаємо кам’яний будинок

Одягаємо кам’яний будинок

Найважливіший етап будівництва будь-якої будівлі – обробка. Для кожного типу будинку вона своя. І все ж є основні правила. Сьогодні ми поговоримо про те, у що одягають кам’яні будинки зовні.

Фасад – це обличчя будинку , і від того, наскільки правильно підібрані матеріали обробки, залежить його естетичне сприйняття. До того ж якість і спосіб обробки визначають довговічність і умови експлуатації будинку.

Сучасний ринок пропонує безліч різновидів зовнішньої обробки, кожна з яких має плюси і мінуси.

сила каменю

Один з найбільш затребуваних матеріалів для обробки фасадів – камінь. Залежно від фінансових можливостей власників та конструктивних особливостей будинку використовують натуральний і декоративний камінь.

Будинок, облицьований натуральним каменем, довговічний, екологічний, не горючий і стійко протистоїть погодних сюрпризів будь-якій кліматичній зони. Однак два недоліки цього матеріалу перечерчівать всі його достоїнства: висока ціна і велику вагу.

Як гідної заміни натуральному каменю був створений декоративний, що імітує різні породи. У даного способу облицювання безліч плюсів. По-перше, матеріал стійкий до температурних коливань, водостійкий і міцний, має хороші показники тепло- і звукоізоляції, здатний захистити фасад від цвілі, бактерій і грибка. Крім того, обробка не вимагає спеціального догляду і легко монтується на будь-якій поверхні стіни. Важлива і доступна ціна таких матеріалів. У числі мінусів – декоративний камінь виготовлений з додаванням хімічних речовин, а значить, на відміну від натурального, не є екологічно чистим продуктом.

Тим, у кого екологія стоїть на чолі кута, можна з успіхом рекомендувати фасад, оздоблений лицьовою цеглою. Це класика жанру, що забезпечує ефектний зовнішній вигляд будівлі і створює особливий мікроклімат житла. До переваг цегляного фасаду відносяться: довгий термін служби, екологічність, простота в обслуговуванні, морозостійкість і здатність зберігати тепло. Особливим бонусом стануть широка колірна гамма і різноманітність форм облицювальної цегли: на сьогоднішній день на ринку представлені тисячі варіацій, що розрізняються за формою, розміром, кольором, фактурі і експлуатаційними характеристиками.

Завершує лінійку кам’яних фасадних матеріалів керамограніт. Оздоблення котеджів керамічною плиткою або керамогранітом дає масу переваг, серед яких здоровий мікроклімат, міцність, стійкість до механічних пошкоджень. Плитка може бути блискучою і матовою, гладкою і рельєфною, імітувати різні породи натурального матеріалу. Вона не горить, практично не вимагає догляду і має великий термін служби. А вартість такої обробки значно нижче, ніж у натурального каменю і цегли.

дерево

Одним з найпопулярніших і екологічно чистих матеріалів є деревина. Вона надає котеджу стильний і затишний вигляд, покращує теплоізоляційні характеристики стін, допомагає утримувати комфортну температуру, захищає від морозів, вітру і дощів. Дерев’яна конструкція має легкість і зручна в монтажі. Матеріал стійкий до механічних пошкоджень, але при цьому руйнується під впливом вологи, тому при зовнішній обробці обробляється спеціальними лаками і грунтовками, що збільшують термін ефективної експлуатації. Найбільший недолік – висока горючість.

Для обшивки стін, як правило, використовується вагонка з сосни, дуба, бука. Також до найбільш поширених видів дерев’яної облицювання можна віднести панелі з дерева різних порід або комбіновані панелі. Вони можуть бути листові і набрані з рейок.

Дуже популярний вид оздоблювального матеріалу – блок-хаус: зовні він виглядає як половинка колоди, а з вивороту – плоский. Є ще дранка і сайдинг.

Related Post

Проекти будинків з колод: ближче до природиПроекти будинків з колод: ближче до природи

Попри всю різноманітність сучасних будівельних технологій, проекти будинків з колоди залишаються незмінно популярними. Ще б пак, адже дерево – найдавніший будівельний матеріал, що володіє унікальними властивостями. Напевно, немає сенсу зайвий

Котеджі з газобетону: будуємо якісноКотеджі з газобетону: будуємо якісно

Газобетон – матеріал, який має і прихильників, і противників. Але коли мова заходить про проектах котеджів , орієнтованих на постійне проживання, то, перебравши різні варіанти стінових матеріалів – від простих