Ремонт з 0 Без категорії Напівсуха стяжка замовити за вигідною ціною

Напівсуха стяжка замовити за вигідною ціною

Укладання стяжки – популярна послуга, яку пропонують багато компаній. Ремонт досить довгий і безсторонній процес, який далеко не всі готові терпіти. І саме це стало поштовхом до розвитку сфери послуг у цьому питанні. Крім того, важливі знання про те, як облаштувати все якнайкраще, теж доступні не кожному, а витрачати дорогоцінний час на вивчення – мало хто може собі дозволити. Напівсуха стяжка замовити яку можна просто зателефонувавши нам, обійдеться вам значно дешевше, а сама робота буде виконана точно вчасно.

Напівсуха стяжка замовити недорого та з матеріалом

Популярна напівсуха стяжка не лише у вузьких колах. Її використовують у багатьох галузях будівництва та ремонту. Прекрасні показники міцності, ізоляції, надійності та зносостійкості, а також швидкість виконання робіт роблять її дуже затребуваною. Будь-який бажаючий може замовити укладання стяжки та отримає якісну підлогу за короткий термін. Однак, ми також пропонуємо укладання стяжки з попередньою підготовкою поверхні та зі своїм матеріалом. Це вигідна пропозиція, яка знаходить відгук.

Для виконання замовлення на напівсуху стяжку використовується спеціальний пневмонагнітач. Який не лише подає готовий розчин на поверхню підлоги, а й попередньо змішує його у заданих пропорціях. Також він додатково утрамбовує розчин. Не дозволяючи утворюватися повітряним прошаркам, які можуть спровокувати руйнування стяжки у майбутньому. Після повного укладання стяжки слід обов’язкове шліфування поверхні. Тому додаткове вирівнювання у разі не потрібно.

До складу розчину для напівсухої стяжки входять класичний цемент, дрібний річковий пісок, фіброволокно, пластифікатор і зовсім небагато рідини. Готовий розчин виходить тягучим та податливим. Завдяки фіброволокну ваша підлога стане ще міцнішою та надійнішою.

Напівсуха стяжка замовити та насолоджуватися

Перше використання напівсухої стяжки допускається через добу після укладання. Нею можна спокійно ходити, але давати серйозні навантаження ще рано. Повне застигання (висихання) стяжки відбувається на 7-му добу після укладання. При тонкому шарі, і на десяті при товстому. Укладати декоративне покриття можна тільки після повного висихання поверхні.

При невеликому обсязі робіт повна підготовка та укладання напівсухої стяжки займе 1-2 дні. Ми гарантуємо високу якість роботи, максимальну швидкість та можливість вибору матеріалу для стяжки на власний розсуд. Хороша підлога – це не тільки основа вашого будинку, але важлива частина життя кожного, хто проживає в ньому. Своєчасна турбота про нього приноситиме свої плоди щодня, радуючи своєю надійністю і довговічністю.

Related Post

Напівсуха стяжка у котеджі з чого почати?Напівсуха стяжка у котеджі з чого почати?

Замислюючись про ремонт у будинку, почати варто з підлоги. Для створення довговічного, якісного та міцного покриття, в першу чергу, необхідно підготувати поверхню підлоги. Для створення тепло- та звукоізоляції здійснюють стяжку