Ремонт з 0 Без категорії Напівсуха стяжка у котеджі з чого почати?

Напівсуха стяжка у котеджі з чого почати?

Замислюючись про ремонт у будинку, почати варто з підлоги. Для створення довговічного, якісного та міцного покриття, в першу чергу, необхідно підготувати поверхню підлоги. Для створення тепло- та звукоізоляції здійснюють стяжку підлоги, яка, у свою чергу, може бути трьох видів. Який з них кращий і чому напівсуха стяжка в котеджі – один з найкращих варіантів, ми розповімо докладніше у цій статті.

Напівсуха стяжка у котеджі важливі дрібниці

Давно пішла на другий, і навіть третій план, мокра стяжка з піску, цементу і води, категорично не підійде для створення якісної підлоги в будинку. Цей дешевий спосіб створення стяжки багато в чому непоганий. Однак вимагає тривалого часу висихання та ретельного стеження за процесом сушіння. Це є незаперечним мінусом цього виду стяжки, особливо якщо ремонт у розпалі, і стяжка потрібна буквально на «вчора».

Суха стяжка відмінно підійде тим, хто готовий викласти чималі гроші за ремонт однієї підлоги і хоче отримати миттєвий результат. Однак і тут не все гладко – суха стяжка категорично не підходить для приміщень з високою вологістю і абсолютно не підходить для системи “тепла підлога”. Для її виготовлення знадобляться гіпсокартон, суха суміш для заповнення порожнин, клей, шурупи та металеві напрямні. З укладанням такої стяжки може впоратися одна людина за день.

Напівсуха стяжка в котеджі – ідеальний компроміс між сухою та мокрою стяжкою. Завдяки спеціальному устрою (пневмонагренатель) розчин робиться з використанням малої кількості води. Подається на підготовлену поверхню і втрамбується, що виключає можливість появи порожнин і повітряних бульбашок. Заповнений простір розрівнюється та шліфується, створюючи ідеально рівне покриття для майбутньої підлоги. Крім того, фіброволокно і пластифікатор, що входять до складу, дозволяють надати підлозі міцності і надійності.

Напівсуха стяжка у котеджі. Практика

Саме напівсуха стяжка вдало поєднує важливі переваги. І саме тому ми радимо вибирати її. Вона забезпечує відмінну звуко- та теплоізоляцію. Дозволяє створити «теплу підлогу», не займає багато часу та готова до першого використання вже за добу. Через тиждень-півтора можна продовжувати облаштовувати підлогу і укладати на неї декоративне покриття будь-якого типу.

Наша команда професіоналів створить підлогу вашої мрії в найкоротші терміни! У нашому розпорядженні сучасна спецтехніка, величезний досвід роботи та бажання зробити ваш будинок кращим!

Related Post

Напівсуха стяжка замовити за вигідною ціноюНапівсуха стяжка замовити за вигідною ціною

Укладання стяжки – популярна послуга, яку пропонують багато компаній. Ремонт досить довгий і безсторонній процес, який далеко не всі готові терпіти. І саме це стало поштовхом до розвитку сфери послуг