Ремонт з 0 Стяжка Напівсуха стяжка у будинку. Що та як?

Напівсуха стяжка у будинку. Що та як?

Глобальний ремонт у квартирі чи будинку обов’язково передбачає облаштування підлоги. Якісна напівсуха стяжка у будинку – найкраще, що можна побажати власникам нерухомості. Зрозуміло, є кілька видів стяжки. І вам зовсім не обов’язково вибирати саме напівсуху стяжку, проте її популярність з’явилася далеко не на «рівному місці». Для того, щоб розуміти в чому різниця, ми пропонуємо ознайомитися з усіма видами стяжки та вибрати для себе оптимальний варіант.

Напівсуха стяжка в будинку – найкращий вибір

На даний момент існує три основні види стяжки: мокра (бетонна, цементна і т.д.), суха (листки гіпсокартону, наповнювач) та напівсуха (спеціальний розчин із наповнювачами).

У першому випадку, вирівнювання підлоги та сама стяжка створюється завдяки рідкому розчину з піску, цементу та води. Цілком нехитрий метод, який завоював свою славу надійного та швидкого. Він ідеально підходить для створення стяжки на етапі першої чистової обробки, особливо у великих промислових приміщеннях, де швидкість висихання підлоги не має значення. Тим більше, що вартість такої стяжки неймовірно низька. Однак його досить рідко використовують для вирівнювання та заливання підлоги у вже готових житлових будинках.

Другий спосіб відрізняється швидкістю виготовлення, але має низку істотних недоліків. Така стяжка категорично не підходить для приміщень із високою вологістю та дорого обходиться. Крім того, під час робіт досить запорошено, оскільки як наповнювач використовується сухий матеріал. Суха стяжка ідеальна для швидкого ремонту підлоги в кімнатах, її можна використовувати відразу після виготовлення.

Третій спосіб – напівсуха стяжка, що поєднує в собі всі плюси мокрої та сухої стяжки. Вона швидко створюється, досить швидко сохне. Перше схоплювання та можливість ходити по стяжці – через добу. Стійка до вологості, не припадає пилом під час укладання. Для створення такої якісної напівсухої стяжки використовується пневмонагнітач. Яким готовий розчин не лише подається на перекриття, а й утрамбовується.

Напівсуха стяжка в будинку та інші переваги

На відміну від інших видів стяжки, напівсуха дозволяє створювати системи теплої підлоги, добре ізолювати приміщення. Вона вимагає особливих умов повного висихання. А її поверхня настільки рівна, що додаткове вирівнювання просто не потрібне. Вже через 7-10 днів ви зможете продовжити роботу зі підлогою та укладати на неї будь-яке фінішне покриття.

Related Post

Найкраща механізована напівсуха стяжка підлогиНайкраща механізована напівсуха стяжка підлоги

Механізована напівсуха стяжка підлоги отримала свою назву від того, що в розчині дуже мало води. Ця обставина забезпечує швидке застигання стяжки. Важлива перевага напівсухої стяжки полягає ще й у тому,

Напівсуха стяжка у квартирі багатоповерхівкиНапівсуха стяжка у квартирі багатоповерхівки

Зміна покриття підлоги обов’язково входить у кожен повноцінний ремонт у квартирі. Без повноцінної стяжки ви не зможете постелити фінішне декоративне покриття на підлогу, і ремонт не закінчиться, а лише відкладеться

Де замовити напівсуху стяжку підлоги?Де замовити напівсуху стяжку підлоги?

Укладання напівсухої стяжки підлоги – потрібна послуга. І це зовсім не дивно. Жоден повноцінний ремонт не обійдеться без укладання стяжки. Механізований процес укладання стяжки досить популярний у всіх галузях будівництва