Ремонт з 0 Стяжка Де замовити напівсуху стяжку підлоги?

Де замовити напівсуху стяжку підлоги?

Укладання напівсухої стяжки підлоги – потрібна послуга. І це зовсім не дивно. Жоден повноцінний ремонт не обійдеться без укладання стяжки. Механізований процес укладання стяжки досить популярний у всіх галузях будівництва та ремонту. Вона застосовується як у старому, так і у новому фонді нерухомості. Замовити напівсуху стяжку підлоги можна будь-якої миті.

Чому варто замовити напівсуху стяжку підлоги?

Перш ніж розпочати повномасштабний ремонт, багато хто замислюється про деталі самостійно або звертається за допомогою до фахівців. Щоб розуміти яка стяжка підійде найкраще, потрібно розібратися в їх відмінностях.

На даний момент існує три види стяжки: мокра, суха та напівсуха. Перший варіант – класичний та перевірений десятиліттями. Він не замінний при масштабному будівництві і дуже вигідний з економічного погляду. При цьому він вимагає тривалого часу висихання, що не підходить більшості ремонтів. Другий варіант відрізняється швидкістю виконання робіт. Але потребує досить дорогих матеріалів і не відрізняється міцністю. Третій спосіб вважається оптимальним у співвідношенні ціни та якості. Тому рекомендуємо замовити напівсуху стяжку підлоги кожному клієнту.

У напівсухої стяжки досить багато переваг над іншими варіантами. Зовсім небагато недоліків. Цей вид стяжки підійде для укладання на будь-яких об’єктах – житлових, офісних, промислових, нового та старого фонду нерухомості. Завдяки невеликій кількості води стяжку можна виконувати абсолютно будь-якої форми та під будь-яким кутом, що буває вкрай необхідно на промислових об’єктах.

Швидкість укладання та висихання не б’є рекорди, але впевнено прагне до них. На відміну від швидкої сухої стяжки напівсуха вимагає періоду висихання для початкового використання. Після укладання такої стяжки має пройти доба для того, щоб була можливість по ній ходити. Ще тиждень для укладання фінального декоративного покриття. У цьому пункті до плюсів можна віднести виняткову рівність поверхні стяжки, яка після укладання шліфується. Значить не вимагає додаткового вирівнювання.

Для виконання такого виду стяжки необхідне спеціальне обладнання – пневмонагнітач, де складові суміші перемішуються та у готовому вигляді укладаються на підготовлене перекриття.

Замовити напівсуху стяжку підлоги можна у комплексі з підготовчими роботами. Фахівці забезпечать рівне покриття та максимальну надійність підлоги

Related Post

Найкраща механізована напівсуха стяжка підлогиНайкраща механізована напівсуха стяжка підлоги

Механізована напівсуха стяжка підлоги отримала свою назву від того, що в розчині дуже мало води. Ця обставина забезпечує швидке застигання стяжки. Важлива перевага напівсухої стяжки полягає ще й у тому,

Напівсуха стяжка у квартирі багатоповерхівкиНапівсуха стяжка у квартирі багатоповерхівки

Зміна покриття підлоги обов’язково входить у кожен повноцінний ремонт у квартирі. Без повноцінної стяжки ви не зможете постелити фінішне декоративне покриття на підлогу, і ремонт не закінчиться, а лише відкладеться

Напівсуха стяжка у будинку. Що та як?Напівсуха стяжка у будинку. Що та як?

Глобальний ремонт у квартирі чи будинку обов’язково передбачає облаштування підлоги. Якісна напівсуха стяжка у будинку – найкраще, що можна побажати власникам нерухомості. Зрозуміло, є кілька видів стяжки. І вам зовсім